تخته برگزاری کره شمالی کره شمالی دونالد ترامپ

تخته: برگزاری کره شمالی کره شمالی دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری موقع سانسور وتحمیل سکانس،همه مدیران هستید،موقع پول دادن درمی روید / کارگردان تلویزیون خطاب به صداوسیما

منوچهر هادی، کارگردان سریال “پاهای بی قرار” به بی‌توجهی مدیران تلویزیون به این سریال و پرسشها مالی پدید آمده جهت عوامل تولید اعتراض کرد.

موقع سانسور وتحمیل سکانس،همه مدیران هستید،موقع پول دادن درمی روید / کارگردان تلویزیون خطاب به صداوسیما

کارگردان تلویزیون خطاب به صداوسیما:موقع سانسور وتحمیل سکانس،همه مدیران هستید،موقع پول دادن درمی روید

عبارات مهم : سریال

منوچهر هادی، کارگردان سریال “پاهای بی قرار” به بی توجهی مدیران تلویزیون به این سریال و پرسشها مالی پدید آمده جهت عوامل تولید اعتراض کرد.

24آنلاین نوشت: این کارگردان که فیلم های پرفروشی همچون “من سالوادر نیستم” و “آینه بغل” را ساخته، منشتر شدن تصویری در اینستاگرامش نوشت:

باتمام وجود و با علاقه شدید صرفا جهت دل مردم به تلویزیون برگشتم. منزل خودم. کاری درخور و قصه ای بی نظیر به قلم دوستانم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان. بازیگرانی که با دقت و معیار توانایی و ترجیحا نزدیک بودن به نقش گزینش کردم و جهت حضورشان در تلویزیون از اعتبارم استفاده کردم. عوامل پشت دوربین که همگی چندمین همکاری جالب و مشترکمان را باهم تجربه میکنیم.تهیه کننده محترم که با آبرو و اعتبار شخصی کار را به روزهای نهایی نزدیک کرد. ولی جایگزین مدیران شرکت من و تهیه کننده باید شرمنده عوامل باشیم که به علت بی پولی شرکت سخت ترین روزهای زندگیمان را در این پروژه بگذرانیم. مدیران محترم کجایید که جهت صبحانه و کرایه ماشین و جزئی ترین هزینه ها پول و آهی در بساط نداریم ولی جهت سانسور و تحمیل سکانسهای شعاری و خبر های اخلاقی مورد نظرتان همگی حضور دارین.

موقع سانسور وتحمیل سکانس،همه مدیران هستید،موقع پول دادن درمی روید / کارگردان تلویزیون خطاب به صداوسیما

در روزهای آغازین کار دائم به ما سرمیزدین.اکنون که عوامل کارم جهت اجاره عقب افتاده منزلشان از وحشت رودررویی با صاحبخانه کفش هایشانرا جلوی درب حیاط درآورده و با پای برهنه وارد منزلشان میشوند کجایید.؟ مدیران محترم آیا حقوق شماهم عقب می افتد.؟ آیا شده است جهت امرار معاشتان از همکار مدیرتان دویست هزارتومان دستی بگیرید. عوامل ما بخاطر عدم پرداختی های شما به هر علت مشغول اینکار ندومتاسفانه، با این وضع پاهای بیقرار آخرین همکاری من با تلویزیون خواهد بود.

خوشحالم در بدترین شرایط مالی شرکت عالی ترین کار نمایشی خودم را ساختم البته با کمک و غیرت تک تک همکارانم. آری از این بابت خوشحالم که مردم سریالی بی نظیر خواهند دید سریالی که با بی مهری شرکت امابا غیرت و تعصب عوامل جهت مردم شریف کشورم ساخته شد.

منوچهر هادی، کارگردان سریال “پاهای بی قرار” به بی‌توجهی مدیران تلویزیون به این سریال و پرسشها مالی پدید آمده جهت عوامل تولید اعتراض کرد.

جناب آقای علی عسگری ریاست محترم شرکت به داد عوامل پشت دوربین در سریال ها برسید.

واژه های کلیدی: سریال | سانسور | سریالی | کارگردان | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz